SENIORS 1 - SAISON 2016-2017

SENIORS 1 - SAISON 2016-2017

LESCHT RESULTATER

Méinden, 24. Abrëll:

(Cadets): Weiler/IZEG/Uespelt - Mondercange 2:2

Samschdeg, 22. Abrëll:

(Dames II): E Wormeldange - E Cebra/IZEG/Kanech 4:1

(Dames I): E IZEG/Kanech/Cebra - Niederkorn 3:3

Freiden, 21. Abrëll:

(Seniors I): Munsbach - IZEG   3:2

(Seniors II): Ell - IZEG   3:5

Samschdeg, 15. Abrëll:

(Seniors I): IZEG - Wormeldange (Coupe FLF)   0:5

Denschden, 11. Abrëll:

(Seniors II): IZEG - Berdorf/Consdorf  2:1

TERMINKALENNER

Samschdeg, 29. Abrëll:

11h00 (Bambinis II): Tournoi à Weiler

10h30 (Bambinis I): Tournoi à Munsbach

15h00 (Pupilles II): IZEG - E Berbourg II (Terrain synthétique)

11h00 (Pupilles I): Mondercange - IZEG (Match amical)

16h00(Poussins I): Rosport - IZEG (Terrain Ralingen)

15h30 (Minimes II): Strassen II - IZEG

16h30 (Minimes I): IZEG - Weiler (Terain synthétique)

17h30 (Scolaires): Mertert/Wasserbillig - IZEG

16h30 (Juniors): Belvaux - IZEG

Sonndeg, 30. Abrëll:

14h00 (Pupilles): Tournoi à Sandweiler

10h30 (Poussins II): IZEG - Strassen II (Terrain synthétique) --> reporté

11h00 (Jeunes Filles): Ell - IZEG

16h00 (Cadets): Weiler/IZEG/Uespelt - Belvaux (Terrain Weiler)

16h00 (Seniors I): IZEG - Remich/Bous (Stade Albert Kongs) 

Méinden, 1. Mai:

10h00 (Bambinis): Tournoi à Moutfort

09h00 (Minimes): Tournoi à Mamer

14h30 (Minimes): Tournoi à Moutfort

10h00 (Scolaires): Tournoi à Erpeldange

13h00 (Scolaires): Tournoi à Sandweiler

Denschden, 2. Mai:

20h00 (Seniors II): IZEG - Merl (Stade Albert Kongs)

Mëttwoch, 3. Mai:

19h00 (Jeunes Filles): IZEG - Ell (Terrain synthétique)

19h30 (Seniors I): Berbourg - IZEG

Freiden, 5. Mai:

20h00(Seniors II): Medernach - IZEG

Samschdeg, 6. Mai:

10h30 (Bambinis II): Tournoi à Remerschen

10h30 (Bambinis I): Tournoi à Sandweiler

15h00 (Pupilles II): Mensdorf II - IZEG

14h00 (Pupilles I): RM Hamm - IZEG (Terrain Hamm)

15h30 (Minimes II): IZEG - Kehlen 3-0 FF

16h30 (Minimes I): E Niederkorn/Sanem - IZEG (Terain Sanem)

16h30 (Scolaires): Beggen - IZEG

16h30 (Juniors): IZEG - CS Obercorn (Terrain synthétique)

19h00 (Dames II): E Cebra/IZEG/Kanech - UMW (Terrain Cessange)

19h00 (Dames I): Ell - E IZEG/Kanech/Cebra

Sonndeg, 7. Mai:

10h30 (Poussins II): RFCUL III - IZEG (Stade Hammerel, t. synth.)

10h30 (Poussins I): IZEG - Mertert/Wasserbillig (Terrain synthétique)

11h00 (Jeunes Filles): RFCUL - IZEG (Terrain Hollerich)

16h00 (Cadets): US Esch - Weiler/IZEG/Uespelt

16h00 (Seniors I): IZEG - Weiler (Stade Albert Kongs)

easy2coach interactive - Fußballtraining mit System und Leidenschaft

Dernières News

22-04-2017

MENSBECH - IZEG (SENIORS 1)

  Eis éischt Equipe...

17-04-2017

TRAINERWIESSEL SENIORS 1

  Den FC Blo Wäiss Izeg...