SENIORS 1 - SAISON 2016-2017

SENIORS 1 - SAISON 2016-2017

LESCHT RESULTATER

Dënschdeg, 27. September:

(Seniors 2): IZEG - FC 07 Pfaffenthal/Weimerskirch  3:1

Sonndeg, 25. September:

(Seniors 1): IZEG - Schifflange  3:1

Samschdeg, 24. September:

(Juniors): IZEG - E Clemency 14:1

(Dames 1): Bettembourg - E IZEG/KANECH/CEBRA 2:0

(Dames 2): Bertrange - E CEBRA/IZEG/KANECH 7:3

Mëttwoch, 21. September:

(Seniors 1): Belvaux - IZEG 4:2

Sonndeg, 18. September:

(Cadets): E Lorentzweiler - E Weiler/IZEG/Aspelt 3:3

(Seniors 1): IZEG - FC Differdange 03 (CdL) 0:5

TERMINKALENNER

Samschdeg, 1. Oktober:

10h30 (Bambinis): Tournoi zu Uespelt

15h00 (Pupilles 2): Münsbach - IZEG

16h30 (Pupilles 1): IZEG - Mondorf  ---> verluet op den 4.10

16h30 (Minimes 1): Gasperich - IZEG

14h30 (Scolaires): Cebra - IZEG

16h30 (Dames 2): E CEBRA/IZEG/KANECH - E Aspelt (Terrain Cessange)

19h00 (Dames 1): E IZEG/KANECH/CEBRA - E Rosport (Terrain Cessange)

Sonndeg, 2. Oktober:

11h00 (Pupilles 2): Hostert - IZEG ( match amical pour débutants)

12h30 (Poussins 2): IZEG - Walferdange 2

09h30 (Poussins 1): IZEG - Berdorf/Consdorf

11h00 (Jeunes Filles): IZEG - Mamer

16h00 (Cadets): E Weiler/IZEG/Aspelt -RFCUL 2 (Terrain Weiler)

16h00 (Seniors 1): Wormeldange - IZEG 

Dënschdeg, 4. Oktober:

16h30 (Pupilles 1): IZEG - Mondorf (Stade Albert Kongs)

20h00(Seniors 2): IZEG - FC Kehlen - Coupe Seniors Reserves (Stade Albert Kongs)

Mëttwoch, 5. Oktober:

19h30 (Juniors): IZEG - Sandweiler

Donneschden, 6. Oktober:

17h00 (Poussins 2): RM Hamm 2 - IZEG

19h00(Jeunes Filles): IZEG - E Wormerldange (Stade Albert Kongs)

Samschdeg, 8. Oktober:

10h30 (Bambinis): Tournoi zu Moutfort

09h30 (Pupilles 2): IZEG - Moutfort 2

10h30 (Pupilles 1): E Osten 2 - IZEG (Terrain Canach)

11h00 (Minimes 2): IZEG - E Brouch

14h00 (Minimes 1): IZEG - Steinfort 2

16h00 (Scolaires): IZEG -RM Hamm 2

18h00 (Juniors): IZEG - E Mondorf

16h30 (Dames 2): E CEBRA/IZEG/KANECH - E Hosingen (Terrain Cessange)

19h00 (Dames 1): Wincrange - E IZEG/KANECH/CEBRA

Sonndeg, 9. Oktober:

09h30 (Poussins 2): E Brouch - IZEG

10h30 (Poussins 1): Hostert - IZEG

11h00(Jeunes Filles): Steinsel - IZEG

16h00 (Cadets): Beggen - E Weiler/IZEG/Aspelt

16h00 (Seniors 1): IZEG - Pfaffenthal/Weimerskirch

Méinden, 10. Oktober:

19h30 (Seniors 2): RFCUL - IZEG

 

easy2coach interactive - Fußballtraining mit System und Leidenschaft

Dernières News

27-09-2016

IZEG - FC 07 PFAFFENTHAL/WEIMERSKIRCH (SENIORS 2)

  D'zweet Equipe gewennt mat 3:1...

25-09-2016

IZEG - SCHEFFLENG (SENIORS 1)

  Eis éischt Equipe...